Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

PASIŠVENTIMAS IR BAŽNYČIOS LANKYMAS 0 2020-10-24 — 02:28

Sergėkime vieni kitus, skatindami mylėti ir daryti gerus darbus. Nepraleiskime savųjų susirinkimų, kaip kai kurie yra pratę, bet raginkime vieni kitus juo labiau, juo aiškiau įžvelgiate besiartinančią dieną. (Laiškas hebrajams 10, 24–25)

Pasišventimas yra blėstanti tiesa mūsų šiandieniniame pasaulyje. Pasišventimas nyksta ir bažnyčioje. Ir vis dėlto tai vienas iš tų dalykų, kurių mums reikia labiausiai. Be jo mes tiesiog badaujame.

Laiško hebrajams autorius rašo: „Sergėkime vieni kitus, skatindami mylėti ir daryti gerus darbus. Nepraleiskime savųjų susirinkimų, kaip kai kurie yra pratę, bet raginkime vieni kitus“ (Laiškas hebrajams 10, 24–25).

Nepraleiskite susirinkimų. Kodėl? Mat tai vienas iš būdų augti dvasia. Šitaip esate skatinami „mylėti ir daryti gerus darbus“. Kad būtumėte maitinami, jūs turite pasišvęsti. Eidami iš vienos bažnyčios į kitą, jūs nepasisotinsite. Negausite dvasinio peno ir stoviniuodami vestibiulyje. Nebūsite pamaitinti ir atsirinkinėdami pamokslus.

Kad iš tiesų būtumėte puoselėjamas, turite priklausyti kokiai nors bendruomenei. Kad augtumėte, kad užmegztumėte santykius, kurie jus palaikytų, įkvėptų ir suteiktų atsakomybę, turite būti glaudžiai susijęs su tikinčiųjų grupe.

Šiandien mes tai užmirštame. Mes nenorime, kad mums kas nors vadovautų. Mes nenorime paklusti bažnyčios kūno taisyklėms.

Mes turime daug laisvės, bet iš tikrųjų jos stokojame. Mūsų sielos badauja. Mes negauname pakankamai gero peno. Mes negirdime to, ką turime (bet nenorime) girdėti.

Štai trys konkretūs dalykai, kuriuos galite atlikti, kad gautumėte iš bažnyčios didžiausią dvasinį palaiminimą:

  1. Įsipareigokite lankyti bažnyčią kiekvieną savaitę. Nereguliarus maitinimasis kenksmingas jūsų kūnui, o nereguliarus bažnyčios lankymas nepasotins jūsų sielos.
  2. Parenkite savo širdį šlovinimui per maldą. Dievas suteiks jums dvasinį palaiminimą, kurio jūsų širdžiai reikia labiausiai. Laukite palaiminimo. Tikėkite, kad Dievas kalbės jums per muziką, maldas ir pamokslus. Lankykite bažnyčią su džiugiu lūkesčiu, o ne genami nemalonaus pareigos jausmo.
  3. Būkite aktyvus pamaldų dalyvis, o ne nuobodžiaujantis žiūrovas. Atsineškite savo Bibliją. Sutelkite dėmesį į giesmių žodžius. Įsitraukite į maldų dvasią. Konspektuokite pastoriaus pamokslus.

Pasišvęskite tam, kad būtumėte palaiminti jau šią savaitę. Dievas nustebins jus kur kas didesniu palaiminimu, negu galėjote įsivaizduoti.

Markas Finlis

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!