Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

PASMERKIMO NEBĖRA 0 2018-10-30 — 00:31

Dievas juk nesiuntė savo Sūnaus į pasaulį, kad Jis pasaulį pasmerktų, bet kad pasaulis per Jį būtų išgelbėtas (Jn 3, 17).

Nuteisinimas, kuris yra išlaisvinimas iš kaltės už praeities nuo­dėmes, paruošia kelią pašventimui, kuris yra visiška laisvė nuo nuodėmių dabartyje. Nepatyrus nuteisinimo, neįmanoma patirti nė pašventimo. Kad būtume pasirengę priimti Dievo jėgą nuodėmių nugalėjimui dabar, mums reikia suprasti, kad Jis mūsų neteisia už praeities nuodėmes. Kai ateiname pas Jį su viltimi, jog gausime nuteisinimą, Jis ne tik mums atleidžia, bet ir priima mus taip, tarytum mes niekada nebūtume nusidėję. Būtent išlaisvinimas nuo kaltės jausmo bei nesmerkimas mus skatina augti ir mūsų gyvenime laimėti pergalę, kuri pasiekiama, kai mes esame ramybėje su Die­vu.

Knygoje „Kelias pas Kristų“ (51 p.) kalbama apie žmogaus gyvenimą, kuris puola, patiria pralaimėjimą ir nuliūsta. Toliau au­torė rašo: „Ramybės – štai ko jums reikia.“ Ar jums neatrodė, kad ramybės įsigijimui pirmiausia būtina deramai sutvarkyti savo gyvenimą ir nugalėti nuodėmes? Ne, būtent ramybė su Dievu jums suteikia jėgų atlaikyti gyvenimo permainas. Ne ramybė atei­na per pergalę, bet pergalė ateina per ramybę. Jausmas, kad Dievas mus atstūmė, laiko mus nuodėmėse ir nesėkmėse. Dievo priėmimas tiesia kelią krikščioniškam augimui.

Šėtonas kaskart džiūgauja, kai jam pavyksta įtikinti tikinčiuosius, neva puldami ir nusidėdami jie pelnė pasmerkimą. Tačiau Laiško romiečiams 8-ame skyriuje pasakyta, kad Dievas yra Tas, kuris išteisina. Tai kas gi tuomet smerkia? Jūs žinote kas smerkia. Tai šėtonas! „Dievas juk nesiuntė savo Sūnaus į pasaulį, kad Jis pasaulį pasmerktų, bet, kad pasaulis per Jį būtų išgelbėtas“ (Jn 3, 17).

Ar teko jums girdėti ginčą apie tai, kas svarbiau: išteisinimas ar pašventinimas? Man norėtųsi jums priminti, kad tai neprotingas klausimas. Pašventinimas turi būti visiškai pagrįstas išteisinimu. Svarbu ir viena, ir kita. Aiškintis, kas svarbiau, tolygu mėginimui nustatyti, kas svarbiau: santuoka ar šeimyniniai santykiai. Svarbu ir viena, ir kita. Žinia, ką Dievas dėl mūsų jau padarė bei žinia, ką Jis dar nori mums padaryti, yra išganymo proceso dalis.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!