Pėdsekių stovykla Vengrijoje

2023 m. liepos 25 d. – rugpjūčio 1 d. Šoprone, Vengrijoje vyko „TED camporee 2023” Septintosios dienos adventistų bažnyčios Transeuropos divizijos organizuojamas „Pėdsekių” renginys. Stovyklos tema – „Count Me In” („Įskaityk mane”), joje vyko tokios veiklos kaip garbinimas, tarnystė, sportas, amatai ir kt. Stovykloje galėjo dalyvauti 10-15 metų amžiaus pėdsekiai ir jų vadovai iš visos Europos ir kitų šalių. Transeuropinės divizijos (TED) stovyklavietė, įsikūrė netoli gražaus ir istorinio Šoprono miesto Vengrijoje. Susirinko 2 600 stovyklautojų iš visos TED teritorijos ir kitų šalių, įskaitant Izraelį, Mongoliją, Naująją Zelandiją, Rumuniją, Rusiją, Saudo Arabiją, Ukrainą, Jungtinius Arabų Emyratus ir Jungtines Amerikos Valstijas, tarp jų buvo ir nedidelė paauglių ir jų vadovų grupelė iš Lietuvos.

Lietuvių grupelės nariai džiaugiasi sudaryta galimybe nuvykti į stovyklą, taip pat surastais naujais draugais, įgyta patirtimi, patirtais išgyvenimais ir įspūdžiais stovyklos metu.

Dėkojame Norvegijos Unijai, Baltijos Unijai, Konferencijai ir paauglių tėvams už finansinę pagalbą, kuri sudarė galimybę nuvykti į renginį mūsų paaugliams ir tikimės kad tai bus ir paskatinimas jiems tapti pėdsekių tarnavimo dalimi. Daugiau informacijos bei nuotraukų galite rasti čia: TED Pathfinders & Adventurers | Saint Albans | Facebook

Jaunimo ir pėdsekių skyrius