Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

PERSPĖJIMAS IŠRINKTIESIEMS 0 2019-09-25 — 00:52

Atsiras netikrų mesijų ir netikrų pranašų, ir jie darys didelių ženklų bei stebuklų, mėgindami suklaidinti, jei tai įmanoma, net išrinktuosius (Mt 24, 24).

Kai kurie žmonės siekia paveikti kitų žmonių jausmus antgam­tiniais, sensacingais reginiais. Taip pasireiškia velnio klasta. Norė­čiau jums priminti, jog stebuklai bei antgamtiški reiškiniai nėra Dievo jėgos įrodymas.

Apreiškimo knygos 13-ame skyriuje rašoma, kad pasaulyje eg­zistuoja besipriešinanti Dievui jėga, kuri daro didžius stebuklus, net ir ugnį nuleisdina iš dangaus žmonių akyse. Stebuklais, kuriuos ši jėga daro žvėries akivaizdoje, apgaudinėjami žemės gyventojai. Ši jėga jiems liepia pasidaryti žvėries, turinčio kalavijo žaizdą, bet išgijusio, atvaizdą. Ji tikrai gali daryti stebuklus, tikrus stebuklus. Trys nešvarios, į varles panašios dvasios daro stebuklus ir kreipiasi į žemės bei viso pasaulio karalius, kad juos suburtų mūšiui didžiąją Viešpaties dieną.

Evangelijos pagal Luką 13-ame skyriuje skaitome apie moterį, kuri daug metų turėjo ryšių su šėtonu. Jėzus ją išvadavo sabatoje. Sinagogos vyresnysis ėmė piktintis bei reikšti nepasitenkinimą. Jė­zus tarė: „Argi […] nereikėjo išvaduoti iš pančių šabo dieną?“ (Lk 13, 16) Jei šėtonas turi jėgą surišti žmones, tai galime tikėtis, kad konkrečiais atvejais jis gali ir susilpninti savo pančius.

Mes žinome, kad Jobą buvo ištikusi siaubinga liga bei žinome jos priežastį. Jei velnias žino, kaip sukelti ligą, jis gali ir sustabdyti savo pražūtingą darbą bei duoti galimybę nuostabioms mūsų žmogiško organizmo savybėms mus pagydyti. Mes žinome, kas vyko Egipto faraono rūmuose, kai ten buvo Mozė, Aaro­nas bei Egipto žyniai. Mes žinome, kad lazdos virto gyvatėmis. Ka­dangi velnias negali suteikti gyvybės, mes žinome, kad žynių lazdos iš tikrųjų nepavirto gyvatėmis, bet tai buvo tik triukas apgauti akims. Kadangi šėtonas negali sukurti gyvybės, jis atlieka meistrišką imi­taciją. Visa, kas jau buvo paminėta, mus skatina padaryti išvadą: mūsų tikėjimo pamatas turi stovėti ant Jėzaus ir ant teisingų santykių su Juo. Mums nedera pasiduoti išorinių antgamtinių reiškinių įtakai.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!