Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

PILNAS MEILĖS DIEVO ARTUMAS 0 2018-11-17 — 00:35

Kas pripažįsta Mano įsakymus ir jų laikosi, tas tikrai Mane myli. O kas Mane myli, tą mylės Mano Tėvas, ir Aš jį mylėsiu ir jam apsireikšiu (Jn 14, 21).

„Niekas taip neapsaugo nuo pagundų ir neskatina siekti ty­rumo bei ieškoti tiesos, kaip Dievo Artumo suvokimas“ (Ugdymas, 255 p.). Ar jus jaudina jūsų nenugalėtos nuo­dėmės? Galbūt viena didžiausių šios problemos egzistavimo priežasčių yra ta, kad jūs nesuvokiate Dievo buvimo šalia jūsų, antraip jūs turėtumėte galingą apsaugą prieš pagundas.

Galbūt kiek keistai bei nesuprantamai nuskambės teiginys, kad Jėzus mums gali būti realesnis nei Jis buvo savo mokiniams, kai vaikščiojo kartu su jais dulkėtais Galilėjos keliais. Tačiau tai yra tiesa. Evangelijoje pagal Joną (14, 21) aiškiai pasakyta, kad Kristus mus myli ir mums apsireikš. Supratimas, kad Jis yra šalia ir yra mūsų apsauga nuo pagundų bei nuodėmių. Jeigu mes kas­dien bendrausime su Jėzumi, Jis padės mums vis labiau pajusti savo Artumą.

Dar būdamas berniuku, kai mokiausi mokykloje, grįžęs po pamokų aš iškart eidavau prie sausainių dėžutės. Tikriausiai ir jums yra taip buvę. Žinoma, aš būdavau išalkęs. Dabar man tenka sumokėti už praeities klaidas, kadangi mano vaikai, kaip ir aš anksčiau, parėję iš mokyklos eina tiesiai prie… obuolių dėžės, o aš turiu juos sustabdyti. Tačiau, kai virtuvėje būdavo mama, manęs nereikėdavo sudrausti. Kai ji būdavo namuose, kažkodėl aš pats neidavau prie sausainių. Bet mama kartais būdavo kieme, rūsyje ar verandoje. Tačiau Dievas Šventosios Dvasios ar savo angelų dėka gali būti visur. Nuo Jo niekur nepasislėpsi. Jis yra visur. Jei tik mes pripažintume tai, viskas būtų kitaip. Argi ne?

Mus nuolat supa meilės kupinas Dievo Artumas. Dievo Artumas neteisina. Baimė trukdo apiplėšti banką, kai jame yra po­licininkų. Vaikui baimė kliudo elgtis blogai, kai aplinkui yra žmonių ar greta eina tėvas su motina. Baimė daug kam gali sukliudyti. Tačiau Dievo Artumas, kuris mus apsaugo, yra pilnas meilės. Būtent meilės kupinas Jėzaus Artumas suteikia jėgų nugalėti.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!