Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

PRIIMTI JĖZAUS DĖKA 0 2018-09-26 — 00:17

O Dievas mums parodė savo meilę tuo, kad Kristus numirė už mus, kai tebebuvome nusidėjėliai (Rom 5, 8).

Kartą aerouoste laukdamas savojo lėktuvo reiso aš užsisakiau kavinėje sumuštinį. Užsigalvojęs apie kažką kitą, palikau sumuštinį ant prekystalio ir nuėjau. Paskui prisiminiau jį ir sugrįžau pasiimti.

Bet įsivaizduokime, kad aš nuėjau į automobilių saloną pirkti au­tomobilio. Galite būti tikri, kad nepaisant išsiblaškymo, savo nusipirkto automobilio parduotuvėje aš neužmiršiu. Kuo daugiau mes sumoka­me už daiktą, tuo labiau jį vertiname.

Jėzus Kristus – neapsakomai didelė, neįkainojama Dievo dovana. Ja garantuojama, kad mes būsime priimti taip pat, kaip buvo priimta Jėzaus Kristaus auka. Dievas mūsų nepamiršo ir nepaliko likimo valiai, nes Jis brangiai sumokėjo už mūsų išgelbėjimą. Tad šlovinkime Jį už tai, kad Jis davė mums šią dovaną.

Turėdami prieš akis Laišką romiečiams (4, 5) galime pasakyti, kad Dievas nuteisina neteisųjį. Jis priima nusidėjėlius, kai šie ateina pas Jį tokie, kokie yra. Kai kalbame apie išgelbėjimą per tikėjimą, turime suprasti, jog šis teiginys yra viena iš svarbiausių tiesų. Nereikia laukti tos akimirkos, kai tapsime tobuli, ir mus galės priimti Dievas. Jis yra linkęs mus priimti tokius, kokie mes esame. Jo pažadas galioja ir tada, kai mes einame pas Jį pirmą kartą, ir kai einame pas Jį šiandien. Šiandien mes ir vėl galime eiti pas Jį tokie, kokie esame, ir Jis mus priims.

Apie paklusnumą kalbėti gali tik tie žmonės, kurie yra tikri, jog Dievas juos jau priėmė. Jei aš nesu tuo tikras, tai samprotauti apie paklusnumą man labai rizikinga, nes tai sukels tik nusivylimą.

Kai nusidėjėlis atsiliepia į tolstantį Šventosios Dvasios šaukimą, jis ateina pas Dievą toks, koks yra, ir Jėzaus dėka gauna Dievo atlei­dimą.

Jokiu darbu žmogus negali prisidėti prie savo išgelbėjimo. Kai kalbama apie išgelbėjimą, joks žmogaus darbas negali būti laikomas jo nuopelnu, todėl ta prasme nebeturi vertės. Dėl savo paklusnumo mes netampame teisūs Dievo akivaizdoje, ne mes esame savojo iš­gelbėjimo garantija. Tačiau krikščioniui, kuris labai gerai tai supranta ir tikisi gauti atleidimą ne dėl savo, o dėl Kristaus nuopelnų, paklus­numo tema yra labai svarbi. Tik gerai supratę, kas yra mūsų išgelbė­jimo pamatas, ant to pamato galime pradėti ręsti sienas.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!