Privatumas ir saugumas internete

Lietuvos konferencija (LK) labai rimtai atsižvelgia į jūsų asmeninės informacijos privatumą ir apsaugą. Mes siekiame laikytis geriausių gairių, įskaitant ir „Bendrą duomenų apsaugos reglamentą” (angl. General Data Protection Regulation GDPR).

Asmeninė informacija

Jūs galite naršyti LK tinklalapyje laisvai, neįvedant jokios asmeninės informacijos, o LK neįrašys jokios asmeninės informacijos apie jūsų apsilankymą. Ši svetainė nesiūlo naudotojo registracijos ar prenumeratos elektroniniu paštu. Tik LK darbuotojai turi savo paskyras šioje svetainėje. Registruoti vartotojai (LK darbuotojai) gali atidaryti ar redaguoti paskyrą šioje svetainėje ir gali įvesti tiek informacijos, kiek pageidauja. Jie bet kuriuo metu gali koreguoti savo internetinės paskyros informaciją.

Vartotojo paskyros informacija saugoma saugioje svetainėje ir prieinama tik LK paskirtiems darbuotojams. Vartotojo slaptažodis yra užšifruotas ir jo niekas negali gauti, bet, jei vartotojas jį užmiršta, jis turi paprašyti, kad naujas slaptažodis būtų išsiųstas į jo užregistruotą elektroninį paštą.

Mes naudotojo informaciją niekada nei parduodame, nei perduodame jokiai kitai įmonei. Jūs iš mūsų niekada negausite nepageidaujamų elektroninių laiškų.

Registruoti vartotojai gali reikalauti, kad iš jų internetinės paskyros būtų pašalinta viskas, išskyrus jų naudotojo vardas ir elektroninis paštas, arba visiškai ištrinti jų vartotojo abonementą.

Slapukai

Kaip ir visose svetainėse, kuriose yra asmeninės paskyros, LK svetainėje naudojami slapukai, leidžiantys mūsų lankytojams prisijungti prie savo paskyrų, taigi jie gali naudotis savo pranešimais, straipsniais ir komentarais visą savo vizito laiką. Kai lankotės mūsų svetainėje, jūsų interneto naršyklė priima nedidelį tekstinį failą, kuris populiariai vadinamas slapuku. Tame tekstiniame faile yra unikalus ID, kurį priskiriame jūsų kompiuteriui, mūsų svetainės pavadinimą (kad niekas negalėtų jo pasiekti) ir numerį, kuriame jūsų kompiuteriui nurodoma, kad šis slapukas, uždarius naršyklę, neveiks iki kito karto. Šis slapuko ID atitinka serveryje esantį seanso ID. Kai prisijungiate prie savo paskyros, mūsų tinklalapiai žino, kuri internetinės paskyros informacija priklauso jums. Slapukai yra tik saugus būdas priskirti paskyros informaciją jų savininkams, kurie teisingai prisijungė prie mūsų svetainės. Slapukai nėra naudojami informacijos iš lankytojų surinkimui. Bet kokia asmeninė informacija, kurią matote mūsų svetainėje, yra jūsų pačių įvesta, ir saugoma mūsų saugiose duomenų bazėse, o ne jūsų slapuke. Slapukas išsaugo tik unikalų seanso ID, kurį sukūrėte mūsų serveryje, todėl to negali pasiekti jokios kitos svetainės. Jūsų informacija yra apsaugota.

Saugumo priemonės

Mūsų tinklalapio sėkmė priklauso nuo mūsų skaitytojų pasitikėjimo dėl jų privatumo ir saugumo. Tai mums labai svarbu, todėl savo svetainėje naudojame naujausias šifravimo technologijas ir saugumo priemones, siekdami užtikrinti, kad jūsų informacija būtų saugiai saugoma.