Registracija į religijos magistrantūrą

Nuo 2021 m. liepos 9 d. iki rugpjūčio 11 d. aktyvūs bažnyčios nariai yra kviečiami registruotis į Endrius (Andrews) universiteto siūlomą religijos magistrantūros programą Baltijos Unijoje (BAUC). Nors programos pradžią planuojama pradėti po metų, studentai, turintys kitos srities bakalaurą, turi laikyti keletą būtinų dalykų, kad galėtų patekti į programą, nes grupė jau formuojama.

            Religijos magistras yra tarpdisciplininė Endrius universiteto programa, kuri daugelį metų yra siūloma tarptautinėse svetainėse, tokiose kaip Honkongas, Lenkija, Rumunija, Rusija, Taivanas ir Ukraina. Skirtingai nuo religijos bakalauro, jį Endrius universitetas siūlo tiesiogiai, ne per Newboldo koledžą, taip pat skiriasi intensyvumo planas: arba 4 savaitės kartą per metus, arba 5 savaitės, padalytos į 2 sesijas. Taigi programa gali būti baigta per 4 ar 5 metus, išlaikius modulius ir baigiamąjį egzaminą; disertacijos nereikia.

            Programos tikslas – užtikrinti tvirtą adventistų istorijos, doktrinų ir praktikos supratimą bei gebėjimą kritiškai mąstyti, aptariant religinius klausimus. Aktyvūs bažnyčios nariai, norintys pasinaudoti šia ypatinga galimybe studijuoti Bibliją magistrantūros lygmenyje kartu su kitais bažnyčios nariais iš Baltijos Unijos, kviečiami užsiregistruoti www.sda.ee/ma. Apsispręsti gali padėti „YouTube“ kanalas, kur galite rasti keletą vaizdo įrašų apie teologijos studijas: „BAUC TV“ ir sekti naujienas „Facebook @BAUCeducation“ puslapyje.

Daugiau informacijos rasite www.bauc.lv/ma-in-religion