REIKIA LAIKO

Bet tie, kurie pasitiki Viešpačiu, atgaus jėgas, pakils tarsi erelių sparnais, ir nepavargs bėgdami, nepails eidami (Iz 40, 31).

Sekant Jėzumi ir fizinis, ir dvasinis gyvenimas palaikomas vieno­dai. Iš Jo žodžių mes galime sužinoti, kaip prasmingai su Juo bend­rauti. Koks būtų mūsų kūnas, jei gautume tik tiek maisto, kiek laiko praleidžiame vieni su Dievu?

„Mes turėtume kasdien skirti po valandą Kristaus gyvenimo apmąstymui“ (Su meile iš Dangaus, 67p.). Tai nereiškia, kad jūs turite fiksuoti laiką ir lygiai 60 minučių kasdien paskirti bendravimui su Dievu. Čia turima galvoje kai kas daugiau negu tik paskubomis peržvelgti „Ryto sveikinimus“, jau laikydami durų rankeną. Kalbama apie geroką laiko tarpą, skiriamą bendravimui su Dievu, bent jau tiek pat laiko, kiek sugaištate valgymui.

Daugelis tuoj pat ims atsikalbinėti: „Aš ir taip neturiu laiko.“ Bet leiskite jums priminti, kad visiems svarbiems reikalams jūs visada jo randate. Daugelis neturi laiko kasdieniam bendravimui su Kristumi tik todėl, kad nemano tai esant būtina ir svarbu. Jei taip nebūtų, jie visada valandėlę tam rastų.

Jeigu aš nesuvokiu, kaip svarbu skirti laiko bendravimui su Kris­tumi, vadinasi aš manau, kad išsigelbėti galima ne vien tik kasdien vis labiau Jį pažįstant, bet ir kokiu nors kitu keliu. Ir jeigu žmogus nepripažįsta, kad priklauso nuo Jėzaus, tai negalima atmesti galimy­bės, kad jis ims pasikliauti pačiu savimi. Dažniausiai žmonės neskiria laiko Kristui ir bendravimui su Juo todėl, kad stengiasi išsigelbėti vien ­savo pastangomis.

Žinoma, pašvęstas gyvenimas irgi labai lengvai gali tapti tik vienu iš formalių „darbų“. Jei žmogus valgo ir kvėpuoja, tai dar toli gražu nereiškia, kad jis yra sveikas. Jei žmogus skaito Bibliją ir kiekvieną dieną meldžiasi, tai dar nereiškia, kad jo dvasia yra visiškai sveika. Bet neginčijama viena: tas, kas netyrinėja Biblijos ir nesimeldžia, negali būti dvasiškai sveikas.

„O amžinasis gyvenimas – tai pažinti Tave, vienintelį tikrąjį Dievą, ir Tavo siųstąjį Jėzų – Mesiją“ (Jn 17, 3). Taigi Dievo pažinime slypi amžinasis gyvenimas. Toks pažinimas yra pašvęstojo gyvenimo tikslas.

Morisas L.Vendenas

Parašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.