Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Rudens miesto šventė Širvintose 0 2018-10-02 — 19:36

Rugsėjo 29 dieną buvo šaltoka, bet giedra ir saulėta Širvintų padangėje. Širvintose buvo organizuojama tradicinė rudens šventė, kurioje dalyvavo Širvintų rajono gyventojai, svečiai. Čia koncertavo įvairūs atlikėjai, vyko įvairios atrakcijos ir pramogos. Tai pritraukė daug žmonių, taip pat čia buvo gera galimybė pabendrauti su žmonėmis ir padovanoti šypseną ar dovanoti laikraštį “Vilties Šaltinis”. Adventistų Bažnyčios nariai iš Ukmergės, Arūnas Čerkesas su žmona Neringa, ir dukra Vilte, bei Danute Černiauskiene apsilankė Širvintų miesto šventėje ir čia gausiai susirinkusiems širvintiškiams dovanojo laikraščius “Vilties Šaltinis”. 
„Vilties Šaltinis“ yra laikraštis leidžiamas 52 000 tiražu ir yra platinamas visoje Lietuvoje. Tai laikraštis visai šeimai apie vertybes, dvasingumą, sveikatą, laikraštyje visada rasite ir vaikams skyrelį, tai laikraštis kviečiantis pažinti Gelbėtoją Jėzų Kristų. 
Vėliau laikraščius “Vilties Šaltinis” miesto šventėje dovanojo širvintiškis Česlovas Pauliukėnas. Laikraščių šventėje susirinkusiems žmonėms buvo padovanota per 600 vienetų.

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!