Rudens miesto šventė Širvintose

Mūsų naujienos 2018-10-02
Rugsėjo 29 dieną buvo šaltoka, bet giedra ir saulėta Širvintų padangėje. Širvintose buvo organizuojama tradicinė rudens šventė, kurioje dalyvavo Širvintų rajono gyventojai, svečiai. Čia koncertavo įvairūs atlikėjai, vyko įvairios atrakcijos ir pramogos. Tai pritraukė daug žmonių, taip pat čia buvo gera galimybė pabendrauti su žmonėmis ir padovanoti šypseną ar dovanoti laikraštį „Vilties Šaltinis”. Adventistų Bažnyčios nariai iš Ukmergės, Arūnas Čerkesas su žmona Neringa, ir dukra Vilte, bei Danute Černiauskiene apsilankė Širvintų miesto šventėje ir čia gausiai susirinkusiems širvintiškiams dovanojo laikraščius „Vilties Šaltinis”. 
„Vilties Šaltinis“ yra laikraštis leidžiamas 52 000 tiražu ir yra platinamas visoje Lietuvoje. Tai laikraštis visai šeimai apie vertybes, dvasingumą, sveikatą, laikraštyje visada rasite ir vaikams skyrelį, tai laikraštis kviečiantis pažinti Gelbėtoją Jėzų Kristų. 
Vėliau laikraščius „Vilties Šaltinis” miesto šventėje dovanojo širvintiškis Česlovas Pauliukėnas. Laikraščių šventėje susirinkusiems žmonėms buvo padovanota per 600 vienetų.