Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

SANTUOKA IR GYVENIMAS JOJE 0 2020-01-29 — 00:02

Vėliau atėjo ir anos mergaitės ir ėmė prašyti: „Viešpatie, viešpatie, atidaryk, čia mes!“ O jis atsakė: „Iš tiesų sakau jums: aš jūsų nepažįstu!“ (Mt 25, 11–12)

Yra didelis skirtumas tarp tikėjimo žodžiais ir tikėjimo bendrau­jant su Dievu. Formalaus krikščionio manymu, vienintelė išgelbėjimo sąlyga yra tikėjimas. Tačiau tik proto sutikimo išgelbėjimui nepa­kanka. Iš tikrųjų priimti Kristaus auką ir priimti ją nuolatos gali tik žmogus, kuris gyvai bendrauja su Dievu, kuris yra tikrojo tikėjimo šaltinis.

Dievo pažinimas, meilė ir pasitikėjimas Juo yra viso krikščio­niškojo gyvenimo pagrindas. Mūsų išgelbėjimas kuriamas ant Jė­zaus ir Jo atlikto atpirkimo. Tačiau mes privalome jį priimti, antraip jis neduos mums jokios naudos.

Tarpusavio santykiai su Kristumi prasideda tuomet, kai mes pirmąsyk priimame Jo malonę ir esame nuteisinami. Šie santykiai tęsiasi, jei mes ir toliau kasdien priimame Jo malonę. Kas svarbiau, santuoka ar gyvenimas susituokus? Galų gale būsime priversti pri­pažinti, kad tai kvailas klausimas. Negali būti santuokos, jei nebuvo sutuoktuvių akto. Sutuoktuvės neturi prasmės, jei neketinama gy­venti santuokoje. Tiek viena, tiek ir kita yra svarbu ir būtina. Lygiai taip svarbu ateiti pas Kristų ir Jame pasilikti.

Evangelijos pagal Matą 25-ame skyriuje yra Jėzaus palyginimas apie vestuvių puotą. Kai penkios paikosios mergaitės prašėsi įsileisti, Viešpats atsakė: „Aš jūsų nepažįstu“. O 7-ame skyriuje sa­koma: „Tuomet jiems pareikšiu: ‘Aš niekuomet jūsų nepažinojau. Šalin nuo Manęs, jūs nedorėliai!‘“(Mt 7, 23) Žmonės, kuriems buvo skirti šie žodžiai, buvo labai aktyvūs. Jie sakydavo: „Viešpatie, Viešpatie“. Šie žmonės žinojo, kaip skamba Jėzaus vardas. Jie išvarinėjo velnius, darė daugybę stebuklų, tačiau nepažinojo Jėzaus asmeniškai. Pražus būtent tie, kurie niekada nepažino Jėzaus. O jūs ar pažįstate Jį šiandien? Ar šiandien vėl priėmėte Jo auką? Ar skyrėte laiko bendravimui su Juo?

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!