Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

ŠEIMININKO BALSAS 0 2021-02-03 — 00:34

Ir Dievo ramybė, pranokstanti bet kokį supratimą, sergės jūsų širdis ir mintis Kristuje Jėzuje. (Laiškas filipiečiams 4, 7)

Aš užlipau į pastogę, kur mano senelis laikė kanarėles. Nustebęs žiūrėjau, kaip jis paleido į narvelį vieną kanarėlę ir uždengė jį, palikdamas paukštelį visiškoje tamsoje. Paskui senelis pradėjo švilpauti. Girdėdama šeimininko balsą, kanarėlė ėmė atkartoti melodiją. Išmokusi šią giesmelę tamsoje, ji ją prisiminė visą laiką.

Dievas moko jus ir mane pasitikėti taip, kaip Jis mokė pasitikėti Jėzų. Viena iš svarbiausių gyvenimo pamokų yra išmokti pasitikėti – pasitikėti, kai mes nesuprantame, kai atrodo tamsu, kai kelionė ilga, o kelias sunkus, kai priešais stoja kalnas, kurio neįmanoma nei apeiti, nei perkopti, nei perkirsti tiesiai.

Laiške filipiečiams apaštalas Paulius kalba apie „ramybę, pranokstančią bet kokį supratimą“ (Laiškas filipiečiams 4, 7). Kai mus sutrikdo gyvenimo sunkumai ir išbandymai, mūsų tikėjimas vis dar gali šlietis prie Dievo pažadų. Ir visai nesvarbu suprasti, kodėl kažkas vyksta. Mes dažnai nesuvoksime, kas vyksta mūsų gyvenime. Gyvenimas kupinas džiaugsmo ir liūdesio, pergalių ir pralaimėjimų. Mėgindami suprasti, kodėl Dievas leidžia, kad mums geltų širdį, kad mes kentėtume, tik dar labiau susipainiosime. Nors krikščioniškas gyvenimas yra ne toks, kurį visada suprastume, jis yra toks, kuriame visada gali tarpti pasitikėjimas.

Pasitikėjimas apima vidinį įsitikinimą, kad Dievas veikia mūsų gyvenime. Kaip ta kanarėlė, mes mokomės giedoti tamsoje. Mes mokomės atsiliepti į Šeimininko balsą. Mes mokomės giedoti apie pasitikėjimą. Pagalvokite apie Jėzų, kuris kabėjo tamsoje ant kryžiaus – vienas tarp žemės ir dangaus. Jis sušuko: „Tėve, į Tavo rankas atiduodu Savo dvasią!“ (Evangelija pagal Luką 23, 46). Nors pašiepiamas minios, išduotas Judo, išsižadėtas Petro, apleistas Savo mokinių, atstumtas žydų ir nukryžiuotas romėnų, Jėzus gyveno pasitikėjimo gyvenimą.

Jėzus moko pasitikėti Dievu bet kokioje situacijoje. Prašykite Dievo sustiprinti jūsų pasitikėjimą per jums išky­lančias aplinkybes. Prašykite Jo auginti jūsų tikėjimą, padėti laikytis Jo meilės net tada, kai nesuprantate, kas vyksta. Melskitės: „Viešpatie, aš tikiu. Mokyk mane visiškai pasitikėti.“

Markas Finlis

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!