Septintosios dienos adventistų bažnyčios skaičius pasaulyje viršijo 20 milijonų

Remiantis Septintosios dienos adventistų bažnyčios archyvų, statistikos ir tyrimų tarnybos 2016 m. gruodžio 26 d. duomenimis, krikščionių Septintosios dienos adventistų skaičius pasaulyje viršijo 20 mln.

Per 2016 metus prie Septintosios dienos adventistų bažnyčios iš viso prisijungė 1 314 950 narių. Praėjusieji metai buvo rekordiniai krikšto metai, pasikrikštijusių skaičius yra 1 271 305 žmonių. Per tikėjimo išpažintį į SDA bažnyčios narius priimta 43 645 žmonių. Didžiausią dalį sudarė buvę pakrikštyti kitose krikščioniškose bažnyčiose, bet vėliau prisijungę prie Septintosios dienos adventistų, pradėjus keistis jų įsitikinimams.

„Įsivaizduokite, jei adventistų bažnyčia būtų atskira šalis, jos gyventojų skaičius būtų šiek tiek didesnis nei Rumunijos gyventojų ir šiek tiek mažesnis negu Nigerijos ir Šri Lankos“, – rašo statistikos tarnybos SDA bažnyčios puslapis „Facebook“. Viena juodaodė svetainės lankytoja į komentarų skyrelį parašė pranešimą: „Kaip aš norėčiau, kad bažnyčios narių skaičius taptų lygus gyventojų skaičiui Afrikoje.“ Kitame komentare pažymima: „Nereikia pamiršti, kad kokybė taip pat yra svarbi.“

Visame pasaulyje Septintosios dienos adventistai žinomi kaip krikščionys, kurie laikosi visų dešimt Dievo įsakymų, įskaitant šabo dieną, taip pat praktikuoja sveiką gyvenimo būdą bei jį propaguoja.

 

Informacijos šaltinis: www.adventistreview.org