SERGĖKITĖS VELNIO ŽABANGŲ

Tada aš pamačiau iš slibino nasrų, iš žvėries snukio ir iš melagingo pranašo burnos išeinant tris netyrąsias dvasias, tartum varles. O tai yra demonų dvasios, darančios ženklus; jos iškeliauja pas viso pasaulio karalius, kad juos suburtų didžiosios Visagalio Dievo dienos kovai (Apr 16, 13–14).

Ar sutiktumėte geriau numirti negu būti išgydytiems šėtono? Dau­gelis iš mūsų greičiausiai mano, kad į tokį klausimą galima atsakyti tik teigiamai. Tačiau žmonėms, kurie yra kankinami ilgai besitęsiančios skaudžios ar netgi mirtinos ligos, būna nelengva apsi­spręsti iš karto. Ar sutiktumėte verčiau mirti, negu surizikuoti tik dešimčia procentų, kad velniui pavyks jus išgydyti? Galbūt jūsų išgijimas yra ne Dievo, bet velnio valia!

Paanalizuokime šį klausimą žvelgdami iš kito taško. Ar su­tiktumėte verčiau numirti ant laužo negu išsižadėti tikėjimo? Argi tai ne tas pats klausimas? Daugelis sako, kad jei gyventume tais laikais, kai už įsitikinimus degindavo ant laužo ir vertė išsižadėti tikėjimo, mes pasakytume: „Sudeginkite mane“.

Galima paklausti ir kitaip. Ar teikiate pirmenybę kovai su savo trūkumais ir nuodėmėmis tol, kol pats Dievas užsispyrusią jūsų širdį atves į visišką paklusnumą savo valiai, ar sutiktumėte gauti staigią pergalę nuo šėtono? Ar apskritai kada nors pergalę suteikia velnias? Tikriausiai čia mums reikėtų pamąstyti apie tai.

Tyrinėjantys Apreiškimo knygą turėtų žinoti, kad religiniame pa­saulyje egzistuoja trys galingos jėgos. Paskutinėmis dienomis, prieš pat Kristaus atėjimą, šios trys jėgos veiks per katalikybę, atpuolusį protestantizmą ir spiritizmą. Įdomu pabrėžti, jog kai kuriuose nese­niai išleistuose leidiniuose cituojami pasaulinių religijos lyderių žo­džiai, skelbiantys tai, kad šiandieniniame religiniame pasaulyje jie mato tris galingiausias jėgas: katalikybę, protestantizmą ir neosekministus, t. y. charizmatinį judėjimą.

Beje, trečioji jėga vystosi nesulaikomai, įveikdama visas kliūtis, skiriančias skirtingų tikėjimo pažiūrų žmones. Aš žinau, kad pragaro dvasių veikla jau paplito beveik visur.

Štai todėl, artėjant pabaigai, mums itin svarbu mokytis apie Šventąją Dvasią bei šiandieninės tiesos ir melo išraiškas.

Morisas L.Vendenas

Parašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.