Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Sporto šventė Panevėžyje 0 2018-11-26 — 19:58

Lapkričio 10 d. Septintosios dienos adventistų bažnyčios jaunimo skyrius organizavo sporto šventę, šiais metais vykusią Panevėžyje. Adventistų jaunimas atvyko iš Kauno, Kėdainių, Šiaulių, Mažeikių, Panevėžio, Daunorių (Biržų raj.), Žvirblaičių (Plungės raj.) ir Tauragės.

Iš ryto vyko pamaldos, kurias vedė jaunimas. Po pamaldų dvi grupės Panevėžio mieste ir ligoninėje dovanojo laikraščius „Vilties šaltinis“, bendravo su sutiktais žmonėmis, meldėsi už ligonius.

Po evangelizacijos visi dalyviai vyko į jaunimo centrą, kuriame galėjo pabendrauti su jaunimo centro nuolatiniais lankytojais, pažaisti su jais įdomių žaidimų: stalo tenisą, biliardą, stalo futbolą.

Vakare jaunimas ėjo į sporto salę pasportuoti ir aktyviai pažaisti. Buvo organizuotos linksmos ir neįprastos estafetės, krepšinis, badmintonas ir kt. Dalyviai buvo energingi ir laimingi būdami vieni su kitais, todėl nuotaika tą dieną tikrai buvo nuostabi ir pakylėta.

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!