Stovykla visai šeimai

Mūsų naujienos 2015-07-13

Rugpjūčio 26 – 30 d. turizmo ir sporto bazėje „Napoleonas“ Alksnyniškės km., Bubių sen., Šiaulių r.
Adventistų bažnyčia organizuoja stovyklą.
Pagrindinė stovyklos lektorė Ester Lietuvietis (Estija) su programa „Nauja pradžia“
„Naujos Pradžios“ devizas:
Laisvė – tai teisingas pasirinkimas,
Teisingas pasirinkimas – tai teisingos žinios,
Sveikata – tai valingas teisingų žinių ir teisingo pasirinkimo įgyvendinimas.
„Nauja Pradžia“ – unikali fizinės sveikatos ir dvasinės pusiausvyros atstatymo galimybė. Lekcijos grindžiamos Veimaro sveikatos instituto (JAV, Kalifornijos valstija) sudarytos sveiko gyvenimo būdo programa. Jose pristatoma naujausių išsamių mokslinių tyrimų informacija. Lekcijos sudarytos paprasta ir suprantama forma, panaudojant mokslinius tyrimus ir atradimus JAV, Europos, Rusijos, Japonijos geriausių mokslininkų, tokių universitetų kaip Loma Linda, Kalifornijos universiteto, Pitsburgo ir daugelio kt. Ši programa neturi amžiaus apribojimų ir suteikia jauniems žmonėms galimybę gyventi pilnavertį, prasmingą gyvenimą, o vyresniems vėl pasijusti sveikais ir jaunais.
Ester Lietuvietis taip pat yra poilsio ir sveikatos centro „Nauja Pradžia“ Estijoje vadovė, kuri turėjo galimybę savarankiškai išstudijuoti Veimaro instituto paruoštą „Life style“ programą.
E.Lietuvietis skaitė lekcijas keliose JAV valstijose, Vokietijoje, Moldovoje, Suomijoje, Norvegijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje.

Registracijai ir pasiteiravimui kreiptis tel. 8 699 09093.

Nauja pradžia Šiauliai 2015.08.26-30