Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

ŠVENTASIS RAŠTAS APREIŠKIA JĖZŲ 0 2020-05-30 — 02:05

Jūs tyrinėjate Raštus, nes manote juose rasią amžinąjį gyvenimą. Tie Raštai ir liudija apie Mane. (Evangelija pagal Joną 5, 39)

Kiekviena knyga turi pagrindinę temą. Pagrindinė Biblijos tema – Jėzus Kristus. Tai istorija apie tobulą Dievo sukurtą pasaulį, maišto nuodėmę, nepaklusnumo pasekmes bei mylinčio Dievo pastangas žūtbūt išgelbėti Savo prarastus vaikus. Biblija – tai pasakojimas apie Jėzų, kuris atėjo į žmonių veiklos areną, kad išgelbėtų juos, negalinčius išsigelbėti savo jėgomis. Egocentriškame pasaulyje Jėzus apreiškė nesavanaudišką Dievo meilę. Pasaulyje, kuris Jo nemylėjo, Jėzus mylėjo besąlygiškai. „Dievas mums parodė Savo meilę tuo, kad Kristus numirė už mus, kai tebebuvome nusidėjėliai“ (Laiškas romiečiams 5,8).

Esu matęs, kaip ši neįtikėtina meilės istorija paliečia milijonų gyvenimus visame pasaulyje per mūsų evangelistinius susirinkimus „Parašyta“. Mūsų susirinkime Madrase, Indijoje, viena vietinė Biblijos mokytoja pasiprašė paskiriama dirbti į pavojingiausią miesto vietą – ispaniškai kalbančiųjų kvartalą, pagarsėjusį gangsteriais, vagimis, narkomanais ir girtuokliais. Vieną dieną jai lankant to rajono gyventojus, Jėzus pasibeldė į vietinės gaujos vado širdį. Jis pasipriešino jai ir pareiškė: „Sene, dink iš čia su savo Jėzumi“.

„Jaunuoli, – atsakė ji, – pasakyk man, kodėl tu nemyli Jo taip, kaip aš.“ Gaujos vadeiva pradėjo keiktis ir šūkauti. Ji kantriai išklausė. Kai vyras nurimo, ji papasakojo jam apie Jėzų, kuris pakeitė jos gyvenimą. Apie Jėzų, kuris pripildė jos širdį meilės, džiaugsmo bei ramybės. Atšiaurus, kietaširdis gaujos vadas pravirko. „Senute, eime su manim pas mano vyrus – papasakosi ir jiems apie Jėzaus meilę“.

Šventojo Rašto Kristus pakeitė ir šio abejojusio žmogaus širdį. Iš Šventojo Rašto puslapių plūstanti meilė keičia ir mūsų gyvenimus. Mes niekaip negalime pakeisti Dievo meilės mums. Visos mūsų nuodėmės nesukliudys Jam mus mylėti.

Biblija kalba apie tokią stulbinančią, netikėtą, sau lygių neturinčią, pagarbią baimę keliančią meilę, kad, jeigu leistume, toji meilė pakeistų mūsų gyvenimą.

Markas Finlis

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!