Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

TIKRIEJI KRIKŠČIONYS NIEKADA NEMIRŠTA 0 2019-03-02 — 00:37

Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: kas laikysis Mano žodžio, neragaus mirties per amžius (Jn 8, 51).

Jėzaus laikais mirtis buvo laikoma baisia nelaime. Žmonės visiškai nesuprato, kas yra mirtis. Dauguma jų, artėdami prie mir­ties slėnio šešėlio, nejautė nieko išskyrus baimę ir nerimą. Tarp sa­dukiejų ir fariziejų tęsėsi begaliniai ginčai apie prisikėlimą bei žmogaus būseną po mirties. Sadukiejai prisikėlimu netikėjo. Štai todėl jie nuolat būdavo paniurę. Fariziejai tikėjo prisikėlimu, todėl gin­čydavosi be galo.

Jėzus konkrečiai pasakė, kas yra mirtis. Evangelijoje pagal Joną (11, 26) yra užrašyti tokie Jo žodžiai: „Ir kiekvienas, kuris gyvena ir tiki Mane, neragaus mirties per amžius.“ Paskui Jis pa­klausė: „Ar tai tiki?“ Leiskite man jūsų paklausti: ar jūs tuo tikite? Ar jūs manote, kad čia kalbama apie kažką nekonkretaus toli­moje ateityje? Tačiau Biblija kalba labai konkrečiai.

Miegas nėra kažkas blogo. Aš mačiau tiek iškankintų ir nu­vargusių žmonių, jog rodės, jie buvo pasiruošę kristi ir tuoj pat užmigti. Daugelis jūsų tikriausiai tai patyrėte. Adomas gyveno dau­giau nei devynis šimtus metų. Ar esate kada nors skaitę, kaip jis laukė savo mirties? Apie tai rašoma knygoje (Patriarchai ir pranašai, 57 p.): „Adomo gyvenimas buvo pripildytas liūdesio, pažeminimo ir atgailos. Kai jis išėjo iš rojaus, mintis apie mirtį kėlė jam siaubą.

Ir nors mirties nuosprendis, kurį jam buvo paskelbęs Kūrėjas, iš pradžių atrodė baisus, vis dėlto, beveik tūkstantį metų regėjęs nuodėmės pasekmes, jis jautė, kad Dievas yra gailestingas, neleisdamas gyventi tokioje kančioje ir sielvarte.“ Adomas norėjo nurimti ir užmigti.

Mes žinome, jog miegantiesiems laiko sąvoka neegzistuoja. Įsivaizduokite, kad jūs užmiegate ir kitą akimirką pamatote Jėzaus atėjimą. Adomas atgulė poilsiui nugyvenęs ilgą ir neleng­vą gyvenimą. Jėzui ateinant jam atrodys, kad jis atsibudo tuoj pat po mirties. Nesuvokti laiko tėkmės – tai vienas iš miego privalu­mų. Mūsų gyvenimo nutrūkimas šiame pasaulyje – irgi yra Dievo gailestingumo išraiška. 60 ar 70 metų – tai, ko gero viskas, ką mes galime pasiimti iš šio gyvenimo. Gera eiti ilsėtis žinant, kad Jėzus pažadins mus, kai vėl ateis.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!