Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

TURĖKITE ŠVIESESNĘ ATEITĮ 0 2020-09-26 — 02:42

Dievas mus tam ruošia, suteikdamas Dvasią kaip laidą. (2 Kor 5, 5)

Naujojo Testamento autoriai suteikia mums unikalią būsimosios karalystės, amžinojo gyvenimo perspektyvą. Jie žvelgia į amžinąjį gyvenimą, kaip į kažką, kas jau prasidėjo jų viduje. Meilę, džiaugsmą bei ramybę jie laiko to gero gyvenimo, kuriuo mes mėgausimės būsimojoje karalystėje, pavyzdžiais. Paulius tai apibendrina Laiške romiečiams 5, 21. Jis prieš pastato senąjį gyvenimą be tikėjimo naujajam. Apaštalas rašo: „Kaip nuodėmė viešpatavo mirtimi, taip malonė viešpatautų teisumu amžinajam gyvenimui per mūsų Viešpatį Jėzų Kristų“.

Anksčiau viešpatavo nuodėmė. Žiaurumas, neapykanta ir savanaudiškumas lėmė mirtį. Tačiau dabar viešpatauja malonė. Ji viešpatauja per teisumą, per tas gerąsias savybes, kurias išugdo Dvasia. Ir ji veda į amžinąjį gyvenimą. Tai Jėzaus Kristaus gyvenimo kokybė. Tai kai kas, ką galime pradėti patirti jau dabar. Tai kai kas, kas ves mus per ugnį ir dūmus – visą kelią lig pat Kristaus antrojo atėjimo.

Prieš dvidešimt šimtmečių gyvojo Dievo Sūnus atidavė Save už silpnus ir nuodėmingus žmones. Jis atidavė Save, nes pasaulis buvo kupinas nuodėmės siaubo. Jo pečius užgulė visos šio pasaulio tragedijos ir iš lėto sugniuždė Jo gyvybę.

Štai koks mūsų Gelbėtojas, kuris veikiai ateis! Jis yra Tas, kuris šlovingai pasirodys debesyse. Jis yra Tas, kuris pasiūlys mums nuostabiausią ateitį.

Metas tą ateitį palaikyti sava. Metas pareikšti į ją pretenzijas. Nepasiduokite jus gąsdinančiam siaubui. Neleiskite, kad neapykanta paskatintų jus atsakyti tuo pačiu. Siekite šviesesnės ateities. Dievas nuėjo ilgą kelią, kad tai taptų įmanoma. Jis paaukojo didžiausią auką, kad tai patektų tiesiai į jūsų rankas.

Dabar viskas priklauso nuo jūsų. Jūs galite pasirinkti gyventi su mylimuoju Dievo Sūnumi. Jūs galite dabar pat apsispręsti būti tarp tų, kurie sveikins Jį šlovingai sugrįžusį. Jūs galite atverti savo širdį, kad būtumėte tikri, jog vėliau, tą svarbiąją dieną, bus atviras ir jūsų rankų glėbys.

Laikykitės palaimintosios vilties. Atiduokite savo gyvenimą į šio palaimintojo Gelbėtojo rankas.

Markas Finlis

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!