"Važiuokime ir padarykime"

Pačiame vasaros gale, kai visi dar skuba pakeliauti, paatostogauti, grupelė aktyvių Dievo sekėjų pasiryžo savaitę laiko (Rugpjūčio 21-26 d.) pasitarnauti Tauragės žmonėms. 

„Važiuokime ir padarykime” šūkis atsispindėjo prasmingose dienose.

Kiekvienas savanoris, pametęs savo asmeninę kasdienybę, ne tik nuvažiavo, bet ir padarė.

„Važiuokime ir padarykime” komanda – ne tik studentai ar moksleiviai, bet ir dirbantys, ir biblijos tarnautojai ir šeimas turintys žmonės. Šis įvairumas buvo privalumas – vienas kitą papildė  ir praturtino skleidžiant Dievo žinią bei dirbant darbus.

Kiekvieną dieną savanorius įkvėpdavo Dievo žodžio išmintis, giesmės ir tarnaujančios moterys, kurios ruošė maistą komandai. Komanda Tauragėje nešė gerąją naujieną – viltį, kad kiekvienas gali būti išgelbėtas ir gyventi amžinai.

Šie savanoriai ne tik dalino laikraščius ir knygas, bet ir padėjo tauragiškiams susigaudyti klaidingame supratime apie Dievą. Beveik kiekvienam teko ir paguosti, ir padrąsinti, ir pagiedoti, ir pasimelsti už tuos, kurie nebuvo abejingi Dievui.

Mūsų Kūrėjo siųsti tarnautojai atvažiavo padėti ne tik žodžiu, malda ir skelbimu.

Prisidedant prie fizinio gerbūvio, rytais jiems tekdavo praleisti pėsčiųjų takuose. Apaugusius ir netvarkingus takus komanda padarė švarius ir tvarkingus.

Dienos praėjo palaimintai, daug įdomių istorijų kiekvienas parsinešdavo į dienos aptarimą ir, kaip Dievas vedė tarnystėje, kokias Dievo palaimas patyrė.

„Važiuokime ir padarykime” komanda –  neįmanoma nupasakoti, tačiau šios kelionės vis kartosis.

Kas pasiryš važiuoti ir padaryti, taip pat patirs tai ir dar daugiau.

Jaunimo skyrius

Vakarė Girčytė