Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

VELNIO VINIS 0 2021-01-30 — 00:19

Įsigyk tiesos ir neparduok jos; pirkis išminties, pamokymo ir supratimo. (Patarlių knyga 23, 23)

Vienas Haičio gyventojas nusprendė parduoti savo namą už 2000 dolerių. Kitas žmogus labai norėjo jį pirkti, bet buvo neturtingas ir negalėjo sumokėti tokių pinigų. Gerokai pasiderėjus šeimininkas sutiko parduoti namą už pusę kainos, tik su viena sąlyga. Jis liksiantis vienos mažos vinies, kyšančios virš durų, savininkas. Po kelerių metų buvęs šeimininkas užsinorėjo susigrąžinti namą, tačiau naujasis šeimininkas nepanoro jį parduoti. Taigi pirmasis šeimininkas susirado pastipusį šunį ir pakabino jį ant vienintelės jam vis dar priklausančios vinies. Veikiai namuose nebebuvo įma­noma gyventi. Nugaišusio gyvūno smarvė buvo nepakenčiama. Šeima buvo priversta parduoti namą vinies savininkui.

Jei velnias turi vinį, ant kurios kabina jūsų širdyje savo pagundas, jis gali užvaldyti visą jūsų gyvenimą. Jei palie­kate velniui vietos, jis padarys viską, ką gali, kad jus pražudytų.

Prisiminkite Kainą. Jis nesuvaldė savo pykčio. Jo netramdomas įniršis virto smurtu. Kainas nužudė savo brolį. Pyktis buvo toji vinis jo širdyje, ant kurios šėtonas pakabino smurto protrūkį.

Apaštalas Paulius įžvalgiai pasakė: „Rūstaudami nenusidėkite! Tegul saulė nenusileidžia ant jūsų rūstybės! Ir ne­palikite vietos velniui“ (Laiškas efeziečiams 4, 26–27).

Mes paliekame vietos velniui, kai pasiduodame kompromisams, kai širdyse puoselėjame nuodėmę. Mes paliekame vietos velniui, kai neatsikratome nuodėmės, kurią rodo Dievas, o tik teisiname savo nuodėmingą elgesį.

Kompromisas mirtinai pavojingas ne tik dėl to, kad jau pats šis poelgis yra blogas, bet ir todėl, kad kiekvienas kom­promisas virsta dar viena velnio vinim, ant kurios jis kabina pagundas mūsų širdyse. Vienintelė išeitis iš kompromisų yra Jėzaus požiūris, kai Jis su džiaugsmu sušuko: „Visuomet darau, kas Jam patinka“ (Evangelija pagal Joną 8, 29).

Jėzaus džiaugsmas buvo patikti Tėvui. Jo vienintelis tikslas buvo vykdyti Tėvo valią. Jo svarbiausias siekis buvo džiuginti Tėvo širdį Savo paklusnumu. Jis atsispyrė velnio pastangoms įkalti Jo širdyje bent vieną vinį. Tepaima Jėzus tiesos kūjį ir numuša šiandien visas velnio vinis.

Markas Finlis

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!