Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

VIEN NUOŠIRDUMO NEPAKANKA 0 2019-10-19 — 03:08

Jiems būtų buvę geriau iš viso nepažinti teisumo kelio, negu, jį pažinus, nusigręžti nuo jiems duoto šventojo įsakymo (2 Pt 2, 21).

Ar jums teko girdėti apie motinas, gyvenančias mažai žinomuose pasaulio kraštuose, kurios savo vaikus numesdavo krokodilams suėsti, taip garbindamos pagonių dievus? Ne­žinau, ar šiandien pasaulyje dar vyksta kažkas panašaus, tačiau negalima nepripažinti fakto, kad krokodilams aukoti savo vaikus galėjo tik tos moterys, kurios nuoširdžiai garbino savo dievus. Jos vadovavosi arba dideliu nuoširdumu, arba kažkuo dar galingesniu. Vargšė pagonė moteris vis dar gali išeiti iš pagonybės tamsos. Die­vui vedant, ji gali pasiekti didesnę šviesą ir tiesą bei aiškiau suvokti tai, kas iš tikrųjų yra Dievas. Ne mums spręsti apie moterį, galinčią paaukoti savo kūdikį. Ne mes spręsime jos amžinąjį likimą. Mes galime tik sielvartauti dėl tokio tragiško įvykio ir prašyti Dievo, kad išvestų ją iš stabmeldystės tamsybės. Tačiau ar galime mes, turė­dami didžiulį žinojimą bei šviesą, daryti kartu su ja tą patį? Argi mes galime atiduoti savo vaikus krokodilams tik todėl, kad kaip tik taip iš nuoširdumo darė motina pagonė?

Mes neturime teisės spręsti apie bet kurio žmogaus likimą, taip pat net ir spėlioti ar jis yra nuoširdus, kai kalbama apie charizmatinį judėjimą šiandieniniame pasaulyje. Nors dauguma šiandien stipriai išplitusių charizmatinių judėjimų yra tiesiog užslėptas spiritizmas, tačiau mes negalime pasmerkti atskirų žmonių. Tačiau tie, kurie palieka Biblijos mokslą ir prisijungia prie charizmatų, galiausiai bus apgauti. Jei mus slegia vidinė tuštuma, iš jos išsivaduosime tik tyrinėdami Dievo Žodį su Dievu vienumoje, ieškodami asmeninių santykių su Juo.

Teisingas Biblijos supratimas nesuteikia teisės būti savimi patenkintu „geraširdžiu“. Būdami „likučio Bažnyčios“ nariais, kartais manome, kad esame nepažeidžiami. Tačiau Biblija teigia, kad Šventoji Dvasia bus žemėn išliejama per tuos, kurie laikosi Dievo įsakymų ir turi Jėzaus tikėjimą ne tik žodžiais, bet ir darbais. Šventoji Dvasia nebus pilnu saiku išliejama lig tol, kol didžioji Dievo tautos dalis nebendradarbiaus su Juo. Ir jei aš atsisakysiu priklausyti tai didžiajai daliai, nebūsiu išgelbėtas.

Morisas L.Vendenas

autorius

Vaiva Paldavičienė. Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!