Ypatingo laiko saugojimas

III dalis

Atsikėlę nesileiskite išblaškomi! Elena Vait pataria: „Pasišvęskite Dievui rytą. Tebus tai pirmasis jūsų atliktas darbas.“

Kai atsikeliate ryte, labai svarbu neįsijungti radijo, televizijos žinių ar kito dėmesį blaškančio šaltinio, kuris atitrauktų jūsų mintis nuo Dievo. Taip pat susilaikykite netikrinę savo elektroninio pašto, tekstinių žinučių, socialinės žiniasklaidos paskyrų ar kitų elektroninės komunikacijos priemonių.

Mobilieji telefonai – ypač išmanieji – tikriausiai yra patys didžiausi dėmesį blaškantys prietaisai, kai tik pabundame. Štai kodėl įpratau naudoti „lėktuvo režimą“ anksti ryte. Kad ir ką darytumėte, stenkitės vengti neskubių, nebūtinų pokalbių telefonu ar atsakinėjimo į žinutes, kol nepaskyrėte švento laiko Dievui. Tai gali atrodyti nereikšminga, bet aš pastebėjau didžiulį skirtumą mano maldos laiko kokybei, nes Dievas žino, kad Jis yra svarbiausias Asmuo mano gyvenime.

Jei maldos laiku jums pradeda trukdyti mintys apie būsimus darbus ar kitus su malda nesusijusius dalykus, nesijauskite kalti, tiesiog greitai užsirašykite juos ant atskiro lapelio, kad prisimintumėte vėliau.
Žinoma, tiems, kas augina mažus vaikus, visada sunku rasti laiko pabūti vienumoje. Jeigu nepavyksta pabusti anksčiau už savo vaikus arba sutuoktinis jums nepadeda, suteikdamas šiek tiek asmeninio ramybės laiko, tiesiog pasistenkite tinkamai išnaudoti tą laiką, kurį turite. Gal ir nebus idealu, bet neužmirškite, kad Dievas visada vertina nuoširdžias pastangas. Net jei tai tik kelios minutes, nugriebtos tai vienu, tai kitu metu, Jis gali padauginti palaimas taip, kaip padaugino duoną ir žuvį.

Kita vertus, jei maldai skiriame per mažai laiko dėl tingėjimo ar kitokių svarbiausių dalykų, negalime tikėtis, kad Dievas šį trūkumą kompensuos. Jis prašo, kad mes Jam skirtume pirmąją vietą ne teoriškai, bet tikrovėje. Kai pradėsime taip daryti, visa kita mūsų gyvenime susidėstys savaime!

Melody Mason