Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Atlantos miestas pasirengęs Adventistų bažnyčios generalinei konferencijai 2010-06-24 — 18:03

Vakar prasidėjusi Adventistų Bažnyčios Generalinė konferencija į Atlantos miestą, Džordžijos valstijoje sutraukė jau apie 70 000 tikinčiųjų. Planuojama, kad sabatoje vykstančiose pamaldose dalyvaus 72 ooo žmonių. Šiandien ryte vykusioje spaudos konferencijoje Adventistų bažnyčios vadovas Jan Paulsen dėkojo miestui už svetingumą.

Generalinė konferencija vyksta milžiniškoje daugiau nei 70 000 žiūrovų talpinančioje George Dome arenoje, kurioje 1996 metais vyko Olimpinių žaidynių krepšionio ir lengvosios atletikos varžybos, čia vyksta Generalinės konferencijos plenarinės sesijos, susitikimai, koncertai, maldos vakarai, seminarai, šlovinimas, bendravimas bei kiti, atviri visuomenei, renginiai.  Visuose įvažiavimuose į miestą ir pačiame mieste iškabinti plakatai ir didžiuliai stendai miestiečių vardu sveikina adventistus atvykstančius į šį renginį. Mieste budi susitiprintos policijos pajėgos, užtikrinančios svečių saugumą ir visuomet pasiruošę pagelbėti. Miesto viešbučiai bei miesto viešojo maitinimo įstaigos taip pat svetingai pasiruošė priimti svečius. Daugelis jų pakeitė meniu ir dabar juose dominuoja vegetatiški patiekalai.

pasidalink

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!