Įžiebk meilės židinį!
Santykių ir šeimos patarimai Tau

Įžiebk meilės židinį!

Pažvelk giliau!
Atrask, tai kas nematoma

Pažvelk giliau!

Paminint Septintosios dienos adventistų Bažnyčios vardo 150 -ąjį jubiliejų 0 2010-09-22 — 01:04

Šiais metais spalio 1d. Septintosios dienos adventistų Bažnyčia mini savo pavadinimo 150 -ąjį jubiliejų. Šis pavadinimas, kurį Bažnyčia pasirinko, kaip ženklą, kuriuo ji išsiskiria iš kitų konfesijų ir yra žinoma visuomenėje, atspindi bažnyčios savęs suvokimą, jos misiją ir identitetą. Pavadinimas Septintosios dienos adventistų Bažnyčia, kalba apie dvi pagrindines bažnyčios skelbiamas tiesas: Septintosios dienos, šabo, šventimą, kaip apie tai moko Biblija, bei antrojo Kristaus atėjimo laukimas.

Daugiau apie tai, kas vyko prieš 150 metų, bei kokį vaidmenį tai suvaidino bažnyčios gyvenime šiandien, klausykitės tinklo laidoje, kur pastorius Mantas Kučinskas kalbina Adventistų bažnyčios Lietuvoje vyskupą-prezidentą, pastorių Bertold Hibner.

Bažnyčios vadro 150 – asis jubiliejus. Interviu.

autorius

adventomedia. Video ir audio resursai. Jei iškyla sunkumų perklausant audio įrašus svetainėje, pagalbos ieškokite šiuo adresu: http://bit.ly/etff7G Kiti autoriaus įrašai

pasidalink

Rašyti komentarą

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

tavo komentaras

galerija

Daugiau — mūsų Flickr galerijoje

mes kitur

Kviečiame ir Tave prisijungti prie mūsų šiuose socialiniuose tinkluose!

prenumerata

Jau turime 40 prenumeratorius!

x

Gavėjas:

arba uždaryti langą

Jūs naudojate labai seną, lėtą ir nesaugią interneto naršyklę. Išnaudokite visas interneto galimybes — mes nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti Firefox!